Gustav Ovland | Multitrend
Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlevognen. Se handlevognen her
Du er her Forsiden Gustav Ovland

Gustav Ovland / Katalog

go.png



GUSTAV OVLAND POTETFABRIKKEN
 

Da Gustav oppdaget en nedlagt Stärkelsesfabrik (potetstivelsesfabrikk) i Härnestad forelsket hans seg i eiendommen og innså raskt at denne fabrikken ville han restaurere og bygge om til sitt nye hjem sammen med hunden Boris. Prosjektet ble dokumentert gjennom det svenske tv-programmet Husdrømmer.

Sammen med Norvigroup Norsk Dun har en unik kolleksjon blitt utviklet med tekstiler til alle husets rom hvor det er fokus på bærekraft i alle ledd.



PERSONLIG HJEM MED RUSTIKK SJARM
 
Gustav har bakgrunn som gründer innen reiseliv, restaurant og hotellbransjen, noe som kom godt med da han skulle skape sitt drømmehjem.

Han så potensiale som skjulte seg bak de forfalne bygningene og overvokste områdene og ønsket å gjenbruke mest mulig av materialene og skape et moderne hjem med rustikk sjarm.

Viser 1-40 av 40 produkter
Velg visning
Viser 1-40 av 40 produkter