En luksuriøs svensk vingummi laget med ekte alkohol fra små vingårder og destillerier i Sverige. 100% alkoholfri, glutenfri og vegansk
Designet for voksne som setter pris på gourmetprodukter og spennende smaker, og er perfekt som gave eller til deg selv.
Eksempel på innhold:
Fløyelsmyk SWEEDS-vingummi laget med ekte Pinot Noir Reserve fra Arilds vingård i Sverige, som er lagret på fransk eik i seks måneder, og har noter av mokka, sjokolade, røde kirsebær, tranebær og lilla røde liljer.
Sweeds Sparkling wine vingummi: Laget med musserende vin fra Arilds vingård i Sverige, glitrer disse søtsakene med en fruktig, frisk smak med hint av hyllebær, gule epler, kjeks, mineraler og sitron. For ekstra boble og smak har vi drysset søtsakene våre med en blanding av søte og sure krystaller.
Sweeds Whiskey: Disse røykfylte whisky-vingummiene er laget med Skånska Spritfabrikens g-Whiskey Stout Cask, som er laget av byggmalt fra Skåne og lagret på eikefat i 4,5 år. Dette gir sweedsene den særegne smaken av en fruktig, karamellaktig whiskytone avrundet med sjokolade og kaffe.
Lukene inneholder flowpack med 3 vingummi i hver luke + noen ekstra på julaften. Slik ser godteriet ut når du kjøper Sweeds i butikk:

